Projektas “Seni kompiuteriai” socialiniuose tinkluose

Šitame straipsnyje trumpai pristatysime Jums kaip veikia projektas “Seni kompiuteriai” socialiniuose tinkluose. Ką reiškia kaip veikia? Esmė yra tame, kad kiekvienas socialinis tinklas turi savų privalumų ir trūkumų. Kiekvienas resursas turi savo paskirtį. Tad trumpai ir aiškiai detalizuosime ką, kaip, kodėl ir kur mes publikuojame.

Savo projektą mes viešiname penkiose platformose.
Prioritetus skirstome taip:

  1. Oficiali interneto svetainėwww.senikompiuteriai.lt
  2. TikTok https://www.tiktok.com/@senikompiuteriai.lt
  3. YouTube https://www.youtube.com/channel/UCtON2pY-MHsZNjc0wxfKjWw
  4. Facebookhttps://www.facebook.com/senikompiuteriai/
  5. Instagramhttps://www.instagram.com/senikompiuteriai.lt/

Interneto svetainė

Interneto svetainėje yra publikuojamos svarbios projekto naujienos, oficiali informacija ir nuotraukų archyvai. Taip pat mūsų tinklalapyje yra virtualus muziejus ir nedidelė elektroninė parduotuvė (skelbimų lenta). Puslapyje yra kompiuterinių detalių paieškos ir supirkimo skyrius.

TikTok

TikTok platforma – tai savotiškas įvykių žurnalas. Kaip dabar madinga sakyti – “VLOG’as”. Ten dalinamės įvairiausiais įdomiais dalykais. Trumpai ir aiškiai. Šitame resurse galime matyti kaip verda projekto gyvenimas. Čia medžiagas publikuojame gana dažnai. Tad tikrai rekomenduojame prenumeruoti mūsų “TikTok’ą”. Nuoroda pateikta aukščiau.

YouTube

YouTube kanale publikuojamos ilgos video medžiagos. Publikacijų intervalai – gana ilgi. Čia, galima sakyti, priešingas “TikTok’ui” variantas. Dar kitaip – mėgstantiems pasėdėti prie monitoriaus ar televizoriaus ekrano ilgiau. YouTube kanale numatytos kelios rubrikos. Toliau – rubrikų sąrašas:

  1. Naujienos (projekto gyvenimas).
  2. Senų kompiuterių apžvalgos.
  3. Senų kompiuterinių žaidimų apžvalgos.
  4. Senų programų apžvalgos.
  5. Tematiniai pokalbiai.

Facebook

Šitą socialinį tinklą naudojame kaip papildomą informacijos sklaidos kanalą. Tai pagalbinė priemonė, kurioje mes publikuojame naujienas iš mūsų tinklalapio ir video medžiagas iš YouTube kanalo. Taip pat šitas įrankis yra gerai susietas su Instagram nuotraukų dalijimosi platforma. Facebook socialiniame tinkle organizuojame gyvas transliacijas.

Instagram

Kaip ir buvo minėta aukščiau – šitas resursas yra gerai surištas su Facebook socialiniu tinklu. Kartais pasitaiko tikrai gerų kadrų ir tikrai smagu yra juos parodyti. Tad “Instagram’as” tam puikiai tinka. Taip pat per šitą nuotraukų dalijimosi platformą mes turime galimybę kontaktuoti su kitų šalių entuziastais ir kolekcininkais.

Piktogramos straipsnio paveiksliukui paimtos iš: www.vecteezy.com

One thought on “Projektas “Seni kompiuteriai” socialiniuose tinkluose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *